NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
SPOSORZY "SOKOŁA"

WŁÓKNIARZ OKONEK-SOKÓŁ SZAMOCIN

Początek meczu Sokół zaczął od ataku na bramkę gospodarzy. W trzeciej minucie meczu na rajd lewą stroną decyduje się Masina, wrzuca piłke w pole karne, tam wbiega Miedziński i przy biernej postawie obrońców gospodarzy strzela bramkę dla Sokoła 0-1.

Dodane przez Tomaszek dnia kwiecień 29 2007 15:23:14Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 770 Czytań - Drukuj
Sokół Szamocin - Pogoń Łobżenica

Początek meczu bardzo udany. Szybko zdobyta bramka przez Jurka Żerko ustawiła mecz pod dyktando Sokoła Szamocin. Gosście ograniczali się raz poraz do kątry. Obraz meczu nie wyglądał za dobrze, gra nie składna, momentami brak porozumienia pomiędzy sobą. Do przerwy Sokół prowadził 1-0.

ZJEDNOCZENI KACZORY-SOKÓŁ SZAMOCIN

Był to nieudany początek dla zespołu z Szamocina, strata bramki już w 35 skudzie meczu 1-0. Napór gospodarzy nadal trwał. Po jednej z akcji zawodnik Zjednoczonych trafił w słupek, dobitka została wybita przez obrońcę Sokoła. Po tym okresie Sokół przejął inicjatywę na boisku, po jednej z akcji zostaje faulowany Tomasz Miedziński, do rzutu wolnego podchodzi Daniel Spychalski i uderza w stronę bramki. Tam zawodnicy Sokoła przebiegają i zmylają bramkarza i jest reamis 1-1. Tym wynikiem kończy się pierwsza połowa.

SOLÓŁ SZAMOCIN -TARNOWIA TARNÓWKA

Mecz Sokoła Szamocin był jednostronnym pojedynkiem. Pierwszą sytuację po podaniu Tomka Miedzińskiego miał Artur Ostrycharczyk, jednak przestrzelił nad bramką. Z groźną akcją wyszła natomiast Tarnówka. Bliski strzelenia bramki był Stefaniak, ale Artur Nowak wyszedł obroną reką. I od tego momentu Sokół przejmuje inicjatywę na boisku. Nie udaną interwencją popisuje się bramkarz gości. Błąd ten wykorzystuje Jurek Żerko 1-0. Następna akcja Sokoła, Dawid Nowak próbuje wrzucić piłkę w pole karne, piłka jednak ląduje w bramce Tarnówki 2-0. Gra kombinacyjna przynosi efekt, na listę strzelców wpisuje się po raz drugi Żerko 3-0. Jeszcze jedna akcja Sokoła przynosi efekt w postaci czwartej bramki autorstwa Daniela Spychalskiego 4-0. Była to bramka do szatni.

Drawa Krzyż - Sokół Szamocin

W pierwszej kolejce Sokół Szmocin zmierzył się w Krzyżu.Był to mecz walki na całej szerokości boiska.W pierwszej połowie gospodarze cofnęli się do obrony i próbowali atakować z kątry, ale ich kątry były przerywane przez dobrze grających w tym meczu obrońców Sokoła.W 26 minucie meczu w pole karne wchodzi Daniel Spychalski, zostaje faulowany, sedzia dyktuje karnego.Do rzutu karnego podchdzi Tomasz Miedziński i zamienia go na bramkę. Sokół prowadzi 0-1. I tym wynikiem kończy się pierwsza połowa. W drugiej połowie Sokół wychodzi z jedną zmianą, za Szymona Piotra wchdzi Mariusz Laskowski. Sokół cofnął się do obrony, by wyjść z groźnymi kątr atakami. Po jednej kątrze w pole karne wbiegał Paweł Grząbka, zostaje przewrócony, sędzia dopatrzył się próby wymusznia rzutu karnego i pokazał ,,Grząbasowi,, żółtą kartkę, a że była to jego druga żółta, w konsekfencji dostaje czerwoną kartkę. Sokół kończy mecz w dziesięciu, ale wynik się nie zmienia

Dodane przez Tomaszek dnia marzec 17 2007 17:43:44Czytaj więcej ˇ 681 Czytań - Drukuj